مبل راحتی - مبلمان راحتی

ساخت وبلاگ
چکیده : مبل راحتی مدل وینا را میتوان یک موفقیت در تولید مبلمان خانگی دانست. طراحی زیبا، ساده و منحصر... با عنوان : مبل راحتی - مبلمان راحتی بخوانید :

مبل راحتی - مبلمان راحتی

مبل راحتی مدل وینا را میتوان یک موفقیت در تولید مبلمان خانگی دانست. طراحی زیبا، ساده و منحصر به فرد باعث شده تا این مدل به عنوان یکی از پر طرفدارترین ست های مبل دکوراک شناخته شود. در پایه های این مبلمان از چوب طبیعی استفاده شده که زیبایی آن را دو چندان میکند. پایه ها از جنس چوب به صورت زاویه دار نصب شده که همین امر نمایی زیبا به آن داده است.

دوخت اجرا شده در قسمت کناری بدنه در این مدل قابل توجه است. به همراه این مدل مبل، تعدادی کوسن برای قرار دادن در قسمت پشتی ارائه میشود. برای تولید این ست مبل از پارچه مخمل و اسفنج 35 کیلویی استفاده شده که ماندگاری بالایی دارد. شما میتوانید رنگ پارچه مبلمان و کوسن ها را به انتخاب خود تغییر دهید همچنین میتوانید ترکیب بندی مختلفی از نظر تعداد نفرات برای این ست مبل انتخاب نمایید.

مبل راحتی ترک

مبل راحتی ترک قیمت

 

مبلمان راحتی,مبلمان راحتی جدید ترک,مبلمان راحتی شیک,مبلمان راحتی ترک,مبلمان راحتی جدید,مبلمان راحتی 2016,مبلمان راحتی ال,مبلمان راحتی منزل,مبلمان راحتی دست دوم,مبلمان راحتی قیمت,مبلمان راحتي تركيه,مبلمان راحتي منزل,مبلمان راحتي ترك,مبلمان راحتي در شيپور اصفهان,مبلمان راحتي چوب رنگ مشهد,مبلمان راحتي سبز ایران,مبلمان راحتي خانه رویایی,مبلمان راحتي ال شكل دودي,مبلمان راحتي جديد,...
نویسنده : مبل راحتی بازدید : 39 تاريخ : يکشنبه 31 مرداد 1395 ساعت: 17:59